Apie mus

Magnumus“, turinti savo filialus Kroatijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje, sėkmingai bendradarbiauja su tarptautinėmis ir nacionalinėmis ne pelno siekiančiomis humanitarinėmis organizacijomis teikdama aukų rinkimo paslaugas.
Esame patyrę tiesioginės rinkodaros ir pardavimo ekspertai. Mūsų misija – padidinti Jūsų pardavimus ir būti tiltu tarp Jūsų ir Jūsų klientų. Mūsų vizija yra tapti lydere patenkintų klientų pritraukimo ir išlaikymo srityje.
Per 5 metus ,4 šalis ir 6 miestus sėkmingai įdarbinome ir išugdėme daugiau nei 500 pardavimų atstovų ir įmonėms bei piliečiams pritraukėme daugiau nei 50 tūkst. nuolatinių aukų, kurių bendra vertė viršijo 10 milijonų eurų.
Mūsų tikslas yra donorų pritraukimas ir išlaikymas, aukų skaičiaus ir kokybės didinimas, didesnis pelno nesiekiančių organizacijų ir jų programų matomumas bei aukšta investicijų grąža tiesioginiais pardavimo kanalais.

Mūsų paslaugos:

Service Icon

Face to face

Face-to-Face paslaugą įkūnija personalizuotos rinkodaros viršūnę, užmezga tikrus ryšius ir skatina klientų pasitikėjimą. Tai kertinis mūsų strategijos akmuo, užtikrinantis Jūsų organizacijos klientų įsitraukimą ir ilgalaikį lojalumą prekės ženklui.

Service Icon

Kanalas “nuo durų iki durų”

Ši paslauga iš esmės panaši į „Face to face“ kanalą. Ji išsiskiria personalizuotu pasiūlymu Jūsų klientams tiesiai prie jų namų durų. Tai yra Jūsų prekės ženklo pristatymas tiesiai Jūsų potencialiems klientams į namus užtikrinant , kad kiekvienas susitikimas būtų prasmingas ir įsimintinas

Service Icon

Telemarketingas

Tai dinamiškas įrankis pasiekti klientus, įtraukti juos į prasmingus pokalbius ir užmegzti ilgalaikius ryšius. Tai būdas pristatyti Jūsų organizaciją tiesiai Jūsų potencialiems klientams ir užtikrinti, kad jų poreikiai būtų atliepti su asmeniniu dėmesiu ir rūpestingumu.

Service Icon

Klientų aptarnavimo kampanijos

Mūsų klientų aptarnavimo kampanijos yra kruopščiai paruoštos taip, kad Jūsų klientai nuolat jaustų Jūsų organizacijos dėmesį. Naudodami pašto paslaugas, naujienlaiškius, telerinkodarą, SMS ir visapusišką klientų duomenų bazių valdymą, užtikriname asmeninį aptarnavimą ir nenutrūkstamą klientų palaikymą būnant Jūsų organizacijos dalimi.

Service Icon

Pardavimų mokymas

Pardavimų įgūdžių lavinimas suteikia galimybę Jūsų organizacijai efektyviai patenkinti verslo augimo ir plėtros poreikius. Mūsų unikalios, pagal individualų organizacijos poreikį pritaikytos, mokymų programos įgalina Jūsų organizaciją sėkmingai įsisavinti naujus klientų pritraukimo būdus, efektyvinti klientų aptarnavimo sistemas bei pritaikyti įvairius tiesioginio pardavimo kanalus.