Apie mus

Magnumus“, turinti savo filialus Kroatijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje, sėkmingai bendradarbiauja su tarptautinėmis ir nacionalinėmis ne pelno siekiančiomis humanitarinėmis organizacijomis teikdama aukų rinkimo paslaugas.
Esame patyrę tiesioginės rinkodaros ir pardavimo ekspertai. Mūsų misija – padidinti Jūsų pardavimus ir būti tiltu tarp Jūsų ir Jūsų klientų. Mūsų vizija yra tapti lydere patenkintų klientų pritraukimo ir išlaikymo srityje.
Per 5 metus ,4 šalis ir 6 miestus sėkmingai įdarbinome ir išugdėme daugiau nei 500 pardavimų atstovų ir įmonėms bei piliečiams pritraukėme daugiau nei 50 tūkst. nuolatinių aukų, kurių bendra vertė viršijo 10 milijonų eurų.
Mūsų tikslas yra donorų pritraukimas ir išlaikymas, aukų skaičiaus ir kokybės didinimas, didesnis pelno nesiekiančių organizacijų ir jų programų matomumas bei aukšta investicijų grąža tiesioginiais pardavimo kanalais.

Mūsų paslaugos:

Service Icon

Face to face

kaip tiesioginės rinkodaros dalis, per trumpą laiką pasiūlys puikų matomumą Jūsų organizacijai. Žodinė rekomendacija, kaip ir asmeninis kontaktas, vis dar yra geriausia reklama ir “Face to Face” leidžia mums kokybiškiausiai ir greičiausiai pasiekti potancialius klientus.

Service Icon

Kanalas “nuo durų iki durų”

yra iš esmės panašus į kanalą „Face to Face“. Pagrindinis skirtumas tas, kad tai yra labiau privatus donorų pasiekimas, nes tai vyksta privačioje potencialių donorų erdvėje, jų namuose.

Service Icon

Telemarketingo

kampanijos reguliariai naudojamos ir naujiems klientams pritraukti, ir bendravimui su esamais palaikyti.

Service Icon

Klientų priežiūros

ir palaikymo kampanijas vykdysime naudodamiesi tiesioginiu paštu, naujienlaiškiais, telemarketingu, SMS, taip pat kurdami klientų duomenų bazes.

Service Icon

Pardavimų mokymas

padeda užtikrinti poreikį augti ir toliau sėkmingai plėtoti savo verslą. Norėdami reaguoti į klientų skaičiaus augimą, sėkmingai įgyvendinti naujus pardavimų įgūdžius, žinoti, kaip išlaikyti savo klientus ir naudoti visus tiesioginio pardavimo kanalus, jums paruošime procedūras ir instrukcijas, kad galėtumėte pagerinti savo pardavimų rezultatus.