Jūsų pardavimų partneris!

 

Esame lyderiai tiesioginės rinkodaros ir pardavimų srityje. Mūsų misija- įgalinti organizacijas pasitelkiant novatoriškus tiesioginio pardavimo ir rinkodaros sprendimus, kuriančius ilgalaikius ryšius su klientais ir vystančius tvarų augimą.

MŪSŲ PASLAUGOS

Ką mes darome ir kaip tai darome

Service Icon

Face to face

Face-to-Face paslaugą įkūnija personalizuotos rinkodaros viršūnę, užmezga tikrus ryšius ir skatina klientų pasitikėjimą. Tai kertinis mūsų strategijos akmuo, užtikrinantis Jūsų organizacijos klientų įsitraukimą ir ilgalaikį lojalumą prekės ženklui.

Service Icon

Kanalas “nuo durų iki durų”

Ši paslauga iš esmės panaši į „Face to face“ kanalą. Ji išsiskiria personalizuotu pasiūlymu Jūsų klientams tiesiai prie jų namų durų. Tai yra Jūsų prekės ženklo pristatymas tiesiai Jūsų potencialiems klientams į namus užtikrinant , kad kiekvienas susitikimas būtų prasmingas ir įsimintinas

Service Icon

Telemarketingas

Tai dinamiškas įrankis pasiekti klientus, įtraukti juos į prasmingus pokalbius ir užmegzti ilgalaikius ryšius. Tai būdas pristatyti Jūsų organizaciją tiesiai Jūsų potencialiems klientams ir užtikrinti, kad jų poreikiai būtų atliepti su asmeniniu dėmesiu ir rūpestingumu.

Service Icon

Klientų aptarnavimo kampanijos

Mūsų klientų aptarnavimo kampanijos yra kruopščiai paruoštos taip, kad Jūsų klientai nuolat jaustų Jūsų organizacijos dėmesį. Naudodami pašto paslaugas, naujienlaiškius, telerinkodarą, SMS ir visapusišką klientų duomenų bazių valdymą, užtikriname asmeninį aptarnavimą ir nenutrūkstamą klientų palaikymą būnant Jūsų organizacijos dalimi.

Man pointing to graph

Magnumus

Magnumus“, turinti savo filialus Kroatijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje, sėkmingai bendradarbiauja su tarptautinėmis ir nacionalinėmis ne pelno siekiančiomis humanitarinėmis organizacijomis teikdama aukų rinkimo paslaugas.

SKAITYTI DAUGIAU
Magnumus Logo

MAGNUMUS KOMANDA

PARTNERIAI

Kūrybingos organizacijos, kurios pasitiki mumis, kad galėtume tobulėti kartu.